Tiskové zprávy

Do druhého kola senátních voleb v duchu fair play

12. října 2014 | autor: | zdroj: Kancelář O. Vlasáka
Do druhého kola senátních voleb v senátním obvodu č. 45, které se uskuteční v pátek 17. a v sobotu 18. října 2014, postupuje Ing. Oldřich Vlasák (ODS).

Získal 7524 hlasů, což je 18,91 %. Na svého protikandidáta MUDr. Jaroslava Malého (ČSSD) ztrácí tedy pouhá 3 procenta.
„Děkuji za podporu v prvním. kole senátních voleb, díky které jsem postoupil i do kola druhého. Slibuji, že budu nadále usilovat o to, aby Hradecko a Bydžovsko mělo senátora, který pro ně bude pracovat na 100 %. Ve druhém kole půjde o hodně. Společně máme totiž šanci narušit oranžovou většinu moc socialistů, kteří ovládají kraje, sněmovnu, senát, vládu i Pražský hrad,“ zdůraznil kandidát za ODS. Zvláště v Senátu PČR, který je jakousi pojistkou, by toho bylo třeba.

Oldřich Vlasák je připraven pokračovat v kampani do druhého kola senátních voleb, kterou ale nezapočal až v předvolebním čase, pevně věří, že jeho snažení zaznamenali voliči již během uplynulých let, kdy působil na hradecké radnici jako primátor, v Evropském parlamentu jako jeho místopředseda a v neposlední řadě jsou za ním nepochybně vidět i výsledky jeho snažení v pozici čelního představitele Svazu měst a obcí České republiky.

„V následujících dnech jsem připraven „utkat se“ se svým protikandidátem například při duelech v České televizi, v Českém rozhlase a podobně. Těším se na další setkání s občany v senátním obvodu Hradec Králové a Novobydžovsko. Stejně jako doposud chci i tento týden vést slušnou kampaň bez negativních jevů a nechci zadávat příčinu ke konfliktním situacím. Vážím si svého protikandidáta a moje předvolební kampaň v druhém kole senátních voleb bude stejně jako dosud v duchu fair play,“ uvedl kandidát na senátora Oldřich Vlasák.

Podporu O. Vlasákovi do druhého kola mimo jiných osobností dnes z dalekého Ulánbátaru vyjádřil i doc. Ing. Jiří Oliva, Ph. D. nepostoupivší kandidát TOP 09 a STAN.
--------
Výsledky komunálních a senátních voleb ZDE

 

Zpět